Sevgili Arkadaşlar,

Kurumsal İletişim; paylaşılan değerlerin, niteliklerin, farklılıkların ve rekabet avantajlarının tanımlanmasına izin veren kimlik ve imaj yönetimidir. Kurumsal İletişim Direktörlüğü, bir kurumu bir arada tutarak ve koordinasyonu sağlayarak iş memnuniyetini arttırmak ve yeniliğe teşvik etmek için en etkili eylemleri gerçekleştirir.

Kıbrıs İlim Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün amacı, birimler arasında etkili iletişim sağlayarak, üniversitemizin kurumsal kimliğini ulusal ve uluslararası alanda tanıtıp itibarını geliştirmek adına çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Üniversitemizin bilinirliğini arttırmak için uzun vadeli yaklaşımlar belirleyen Kurumsal İletişim Direktörlüğü tüm çalışmaları ve koordinasyonları üstlenmektedir. Bünyemizdeki fakültelerimiz, yüksekokullarımız ve kulüplerimize yönelik tüm çalışmaları da Kurumsal İletişim Direktörlüğü yürütüp, hayata geçirmektedir.

Faaliyetlerimizin sosyal medya aracılığıyla duyurulması amacı ile röportaj vermek, birimleri tanıtıcı içerikler üretmek, kurumsal web sayfamızı büyütmek ve üniversitemiz adına açıklamalar yapmak da Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün koordinasyonuyla gerçekleşiyor.

Direktörlüğümüz, değerli öğretim elemanlarımızın sevgili öğrencilerimizin ve kıymetli çalışanlarımızın mutluluğunu maksimumum seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.